Wielka BrytaniaNiemcyCzechyWochyPolskaIrlandiaStany ZjednoczoneRosja
Witamy na portalu biznesowym BSC

Business Group Sp. z o. o.  jest firmą działającą na globalnym rynku. Zajmujemy się pośrednictwem i organizacją handlu międzynarodowego. Kojarzymy klientów, którzy poszukują tanich usług. Naszym kontrahentom proponujemy kompleksową obsługę prawną, informacyjną oraz organizacyjną. Ułatwiamy wejście na nowe rynki zbytu jak i dajemy dostęp do narzędzi ograniczających koszta prowadzenia firmy.

Naszymi partnerami są uznane instytucje finansowe i ubezpieczeniowe. Dzięki temu możemy zapewnić również szczególnie atrakcyjne warunki oraz pomoc przy wdrażaniu takich narzędzi jak; factoring, finansowanie kontraktów, ubezpieczenia transakcji międzynarodowych, ubezpieczenie towaru w transporcie.

Portal Business Solutions Centre został uruchomiony z myślą o naszych klientach. To prawdziwy przewodnik po świecie biznesu. Przewodnik, dzięki któremu nasz klient nie zgubi się w gąszczu przepisów, nawiąże kontakt z wiarygodnym partnerem i odniesie sukces.  To miejsca zapewniające to, co w biznesie jest najcenniejsze - dostęp do informacji. Dzięki narzędziom, które mamy w naszej ofercie każdy może zaoszczędzić czas i pieniądze.  global

Nasi abonenci w jednym miejscu będą mieli dostęp do: 

  • bazy danych odbiorców chcących nabyć określone produkty lub usługi
  • giełdy towarów i usług, giełdy ofert oraz giełdy nieruchomości
  • archiwum materiałów szkoleniowych i prawnych

Portal Business Solutions Centre daje możliwości:

  • zamieszczania swoich propozycji współpracy
  • promocji towarów i usług
  • wymiany doświadczeń i kontaktów
  • korzystania z naszych usług consultingowych i marketingowych
  • uzyskiwania preferencyjnych warunków i pomocy przy organizacji finansowania kontraktów, transportu lub ubezpieczenia
  • korzystania z darmowego komunikatora internetowego

Nasza oferta adresowana jest do Firm, które nie boja się wyzwań, chcą wejść na nowe rynki zbytu.

Pełny dostęp do informacji zamieszczonych na naszym portalu jest możliwy po wykupieniu abonamentu. Nasz klient ma pełny dostęp do obejmującej wszystkie branże bazy danych podmiotów zainteresowanych zakupem towarów i usług. Może umieścić własną ofertę w naszych giełdach (towarów i usług, nieruchomości, transportowej). Jest reklamowany na globalnym rynku. Gwarantujemy też bezpłatny dostęp do „Business  komunikatora BSC". Nasz klient korzysta ze specjalnych pakietów pomagających w prowadzeniu biznesu. Bez dodatkowych opłat przeprowadzimy jednorazowo badania rynku sformatowane na konkretną ofertę. Abonament pozwala także na skorzystanie z usługi „szybki prawnik"  Współpracujący z nami specjaliści pozostają w pełnej gotowości do podjęcia konkretnych czynności prawnych. Nasz klient jest pod stałą ochrona prawną. Ponosi jedynie koszty za konkretne działania. Dodatkowo stwarzamy możliwości skorzystania z rozwiązań finansowych przygotowanych specjalnie dla naszych klientów.

To wszystko prowadzi do szybkiego rozwoju i zredukowania kosztów wejścia na nowe międzynarodowe rynki.

Zespół Business Group Sp. z o.o. 

Czytaj całość...
 
Advertisement